Для переходу на стару версію сайта перейдіть за посиланням

У бразильській свинині виявлено невідповідність за мікробіологічними показниками

wqe149.jpg

           В зв'язку з систематичними виявленням невідповідності показників безпечності м'яса свинини виробництва різних підприємств Бразилії до вимог українського законодавства та керуючись ст. 51 Закону України "Про безпечність та якість харчових продуктів", розпорядженням  Головного державного інспектора  ветеринарної медицини України  з  20 березня 2013 р. тимчасово призупинено  ввезення на територію України м'яса свинини з Федеративної Республіки Бразилії.

Вантажі, які вийшли до введення в дію цього розпорядження, оформляються після проведення розширеного ветеринарного контролю, за умови розміщення їх на митно-ліцензійних складах. Суб’єкти господарської діяльності, які займаються імпортом вищезазначеної продукції  належним чином поінформовані.

Як повідомлялося раніше, останнім часом за результатами проведених регіональними державними лабораторіями ветеринарної медицини лабораторних досліджень продуктів тваринного походження – свинина свіжоморожена, заморожені напівтуші свійських свиней та заморожене м'ясо свійських свиней обвалене виробництва Doux Frangosul S.A. Agroаvicola Industrial SIF 876; BRF-Brasil Foods S.A. SIF 3975; BRF-Brasil Foods S.A. SIF 102; COOPERATIVA CENTRAL AURORA ALIMENTOS, SIF 3548 (Бразилія), було виявлено невідповідність за бактеріологічним та мікробіологічними показниками.

2013.03.21 11:12