Для переходу на стару версію сайта перейдіть за посиланням

Повідомлення про оприлюднення проекту Закону України "Про внесення змін до деяких Законів України у сфері захисту рослин"

Information-at-your-fingertips.jpg

Метою прийняття проекту Закону "Про внесення змін до деяких Законів  України у сфері захисту рослин" є вдосконалення та модернізація процесу навчання щодо безпечного обігу засобів захисту рослин, делегування громадськості повноважень щодо проведення навчання відповідальних працівників суб'єктів господарювання, що працюють з пестицидами і агрохімікатами, спрощення процедури безпосередньо отримання допуску і підвищення рівня взаємної довіри між суб’єктами господарювання та державними фітосанітарними інспекторами, сприяння утвердженню партнерських відносин між державою та підприємцями. 

Проект Закону України "Про внесення змін до деяких Законів  України у сфері захисту рослин" та повний пакет документів до проекту оприлюднено шляхом його розміщення в мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Міністерства аграрної політики та продовольства України (www.minagro.gov.ua, розділ "Регуляторна політика") та Державної служби  України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (http://www.consumer.gov.ua/).

 

Зауваження та пропозиції стосовно проекту акта у письмовій та електронній формі просимо надавати протягом місяця з дня опублікування цього оголошення за адресою: 

01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 24, Міністерство аграрної політики та продовольства України; 

Контактна особа: Калашніков Володимир Борисович, тел. 525-14-79,         e-mail: viddilktp@ukr.net;

01001, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, Державна регуляторна служба України, e-mail: inform@dkrp.gov.ua. 

01001, м. Київ, вул. Б. Грінченка, 1, Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, e-mail: viddilktp@ukr.net.

Джерело: Держпродспоживслужба

 

 

 

2016.05.11 18:03