• In English
 • Відділ адміністративно-господарського забезпечення

  Начальник відділу – Зайковський В’ячеслав Євгенович

  Телефон: +38(044)364-77-86,

  е-mail: v-e-z@ukr.net


  Діяльність відділу

  1. Забезпечує господарське обслуговування та належний стан у відповідності з правилами виробничної та пожежної безпеки приміщень інституту.
  2. Веде контроль за освітленням, системою опалення, вентиляції, сантехнікою.
  3. Заключає договори теплопостачання, електропостачання, водопостачання, газопостачання, охоронної та пожежної системи, вивіз сміття, веде контроль за порядком використання державного майна.
  4. Керує роботами з благоустрою та прибирання території, приміщень інституту.
  5. Контролює витрати коштів, які виділяються на придбання обладнання та господарські цілі.

  Обов’язки відділу:

  1. 1. У встановлені строки перевіряти технічний стан всього наявного в лабораторії обладнання з метою встановлення його відповідності режимам інструкції з використання та вимог техніки безпеки, в необхідних випадках, у встановленому порядку припиняти їх роботу.
  2. 2 . Вивчати експлуатаційні якості приладів, апаратури та обладнання, які надходять в інститут, встановлювати їх, проводити відповідну наладку,  та здійснювати контроль за роботою усіх приладів, апаратури та обладнання, які є в лабораторії.
  1. 3. Вести облік наявності та руху приладів, апаратури та обладнання, також запасних частин до них по встановлених формах.
  2. 4. Складати та оформляти необхідні документи на списання приладів, апаратури та обладнання, спецавтомобілів відповідно до діючих нормативних актів.
  3. 5. У випадках, коли своїми силами неможливо ліквідувати поломки, несправності в апаратурі, приладах та обладнаннях, викликати у встановленому порядку фахівців для усунення несправностей, а також складати рекламації та направляти заводам-виробникам та у медтехсервіс.
  4. 6. Слідкувати за своєчасним оновлюванням документів у обслуговуючого персоналу на право працювати з апаратурою під тиском (автоклави), газовими плитами та горшками.
  5. 7. Відділ повинен забезпечувати інститут необхідними приладами, офісною технікою, обладнанням, витратними матеріалами, відповідними ресурсами належної якості пов’язаних з господарською діяльністю.
  6. 8. Своєчасно заключати договори з організаціями на обслуговування автоклавів, холодильників, манометрів та іншого лабораторного обладнання, а також вимірювання опору ізоляцій проводів, кабелів та апаратури, забезпечувати договірні вимоги по електропостачанню.
  7. 9. Разом з слюсарем-електриком та слюсарем-сантехніком забезпечувати безперебійну роботу електромережі та електроприборів, які є в лабораторії, а також безперебійну роботу газового господарства та опалювальної системи в лабораторії.
  8. 10. Здійснювати контроль та надавати практичну допомогу щодо забезпечення безперебійної роботи спецавтомобілів, складати та контролювати виконання графіків технічного обслуговування спецавтомобілів водіями, а також забезпечувати наявні спецавтомобілі необхідними запасними частинами та паливно-мастильними матеріалами.
  9. 11. Здійснювати контроль за дотриманням протипожежних правил в гаражі та санітарним станом спецавтотранспорту, приміщення гаражу та забезпеченістю спецавтомобілів справними вогнегасниками; регулярно проводити інструктажі з питань дотримання дорожньо-транспортних правил.
  10. 12. Організовувати випуск спецавтомобілів на лінію в технічно-справному стані.
  11. 13. Складати акти на передачу спецавтомобілів та списання ремонтної техніки.
  12. 14. Організовувати роботу з контролю за дотриманням спідометрового господарства, службового розслідування передчасного виходу з ладу спідометрів, вести журнали з опломбування та заміні спідометрів.


  Call Now Button
  Будь в курсі подій