• In English
  • Проєкти

    Міжнародне науково-технічне співробітництво – спрямоване на розвиток стосунків та встановлення зв’язків з урядовими, науковими та громадськими міжнародними організаціями та закладами, що створює передумови для участі у спільних програмах, конференціях, навчання та стажування фахівців у провідних наукових міжнародних центрах з метою стандартизації і гармонізації засобів та методів лабораторної діагностики відповідно до міжнародних норм.

     

    Міжнародні проєкти та програми:

     

    • Проєкт Twinning «Надання допомоги українській ветеринарній службі з метою покращення правових та технічних аспектів системи контролю за безпечністю харчових продуктів». ДНДІЛДВСЕ є установою-бенефіціаром проекту паралельно з ДКВМУ. (2009-2011).
    • Проєкт TACIS AP 2006: «Виконання Україною зобов’язань щодо членства в СОТ і реалізації Європейської політики добросусідства в аграрному секторі (секторальний підхід), Компонент 2 «Якість та безпечність продуктів». Проект закінчився у грудні 2011 р.
    • Міжнародний науковий проєкт в рамках проєкту Агентства зменшення біологічної загрози (АЗЗ США) «Аналіз загрози розповсюдження африканської чуми свиней та класичної чуми свиней у популяціях диких кабанів в Україні» (2012-2013).
    • Міжнародний проєкт TCP/UKR/3402 «Розбудова потенціалу раннього виявлення та реагування на африканську чуму свиней в Україні», організований в рамках програми технічної співпраці з Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (2013-2015).
    • Грант Європейської Комісії «Мікроризик» спільно з Національним ветеринарним інститутом (Польща, Пулави) та Інститутом Пастера (Франція) (2015).
    • Міжнародний проєкт “MediLabSecure” по контролю за трансмісивними хворобами тварин басейну Чорного та Середземного морів (Європейська Комісія, Інститут Пастера) (2014-2017).
    • Міжнародний науковий проєкт в рамках проєкту Агентства зменшення біологічної загрози (АЗЗ США) «Освітньо-інформаційна підтримка з екології та епідеміології африканської чуми свиней у Східній Європі: навчання та впровадження методів і стратегій по контролю і профілактиці» (2015).
    • Міжнародний науковий проєкт в рамках Програми залучення до спільної біологічної діяльності Агенства зменшення загрози МО США “Аналіз загрози поширення африканської чуми свиней (АЧС) та класичної чуми свиней (КЧС) в популяціях диких кабанів в Україні: вдосконалення діагностики, нагляду і профілактики” (2016-2017).
    • Міжнародний проєкт технічної допомоги ФАО ЄБРР “Підвищення обізнаності про африканську чуму свиней в Україні: ІІ етап” (2016-2018).
    • Швейцарсько-український проєкт “Створення системи контролю за безпечністю харчових продуктів на основі оцінки ризиків у циклі виробництва та збуту молочних продуктів в Україні” (SAFOSO) (2016-2019).
    • Міжнародний науковий проєкт в рамках проекту Агентства зменшення біологічної загрози (АЗЗ США) “Розповсюдження вірусу африканської чуми свиней (АЧС) серед домашніх свиней та диких кабанів в Україні – створення можливостей для поглибленого вивчення збудника і шляхів його передачі за допомогою секвенування і філогенетичного аналізу ізолятів вірусу АЧС” (2017-2019).
    • Міжнародний науковий проєкт в рамках проєкту Агентства зменшення біологічної загрози (АЗЗ США) “Аналіз ризиків, пов’язаних з окремими особливо небезпечними патогенами, що можливо переносяться перелітними птахами в Україні” (2016-2017, 2018-2019).
    • Міжнародний науковий проєкт «Посилення українських потужностей з біозахисту у безпечному поводженні зі збудниками, розповсюдження яких є критичними, таких як сап, бруцельоз, АЧС та вірус Конго-Кримської геморагічної лихоманки в Україні» (FLI, Німеччина) (2016-2017).
    • Міжнародний проєкт «Ефективні заходи з біобезпеки та біозахисту для діагностики та ведення високопатогенних тваринних та зоонозних агентів в Україні» (FLI, Німеччина) (2018-2019).
    • Міжнародний проєкт GIZ Українсько-німецька ініціатива «Біологічна безпека для управління ризиками зоонозів на територіях, які розташовані біля зовнішніх кордонів країн-членів Європейського Союзу» (2016-2019).
    • Міжнародний проєкт Erasmus+ “Поліпшення навичок з лабораторної практики у фахівців агропродовольчого сектору Східної Європи (Ag-Lab)” (2017-2021).
    • Міжнародний проєкт «Посилення біобезпеки в боротьбі з критичними для розповсюдження хворобами тварин в Україні» (FLI, Німеччина) (2020-2022).
    • Міжнародний проєкт технічної допомоги GIZ Українсько-німецька ініціатива «Посилення біобезпеки при боротьбі з патогенами хвороб тварин, які мають вирішальне значення для поширення в Україні» (2020-2022).

    Інститут приймає активну участь у заходах (семінари, тренінги, конференції), що проводяться міжнародними організаціями – Міжнародним епізоотичним бюро (OIE), організацією ООН з продовольства і сільського господарства (FAO) та присвячені питанням діагностики, профілактики та заходам боротьби з інфекційними хворобами, а також забезпечення людей безпечними продуктами харчування.

    Call Now Button