• In English
 • Міжлабораторні раунди

  Програма перевірки кваліфікації “ВЕТ ТЕСТ”

   

  Державний науково-дослідний інститут з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи є акредитованим провайдером перевірки професійного рівня відповідно до вимог ДСТУ EN ISO/ІЕС 17043:2017 «Оцінка відповідності. Загальні вимоги до перевірки професійного рівня» за хіміко-токсикологічними, мікробіологічними, бактеріологічними, імунологічними, вірусологічними, патоморфологічними та молекулярно-генетичними дослідженнями.

  Організовує та проводить міжлабораторні порівняльні випробування на виконання вимог ДСТУ EN ISO/IEC 17043 згідно затвердженого календарного плану програми перевірки кваліфікації (далі – ППК) «ВЕТ-ТЕСТ» на рік.

  У разі зацікавленості необхідно заповнити заявку щодо участі установи в раундах програми ППК «ВЕТ-ТЕСТ» та надіслати відсканований варіант з підписом керівника установи на електронну адресу: qm.dndildvse@gmail.com, обов’язково вказуючи код ЄДРПОУ.

  ВЦ ДНДІЛДВСЕ дотримується процедури порівняння результатів, одержаних від учасників з використанням різних методів випробування або використання певного вказаного методу.

  • Інформація щодо використання методів учасниками ППК «ВЕТ-ТЕСТ» вказується в «Календарному плані програми перевірки кваліфікації «ВЕТ-ТЕСТ».
  • Результати учасників та вся інформація, що стосується участі у ППК «ВЕТ-ТЕСТ» конкретної лабораторії є конфіденційними, якщо відкритість раунду не заявлена провайдером окремо.
  • Ідентифікація учасників (присвоєння кодів) здійснюється відповідальними фахівцями, які не задіяні у виготовленні зразків, обрахунку результатів та видачі звітів.

  Термін проведення раунду вказується в Інструкції для учасника, яка надається разом із зразком. Звіт про участь у раунді формується впродовж одного-двох місяців після його завершення та надсилається учаснику в електронному вигляді разом із Сертифікатом про участь.

  Учасники ППК «ВЕТ-ТЕСТ» мають можливість опротестовувати оцінку характеристик функціонування. Після отримання звіту в двотижневий термін учасник повинен звернутися з листом на електронну адресу: qm.dndildvse@gmail.com, після проведеного аналізування, приймається рішення, яке повідомляється замовнику.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій