• In English
 • Міжлабораторні раунди

  Програма перевірки кваліфікації “ВЕТ ТЕСТ”

  Випробувальний центр Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи акредитований Національним агентством з акредитації України на перевірку професійного рівня відповідно до ДСТУ EN ISO/ІЕС 17043:2017, атестат акредитації № 50005 чинний до 10.04.2024 р. у сфері: перевірка професійного рівня лабораторій за хіміко-токсикологічними, мікробіологічними, бактеріологічними, імунологічними, вірусологічними, патоморфологічними та молекулярно-генетичними дослідженнями, згідно чинної сфери акредитації.
  ВЦ ДНДІЛДВСЕ організовує раунди перевірки професійного рівня для випробувальних лабораторій з метою забезпечення ними контролю достовірності результатів випробувань. Раунди проводяться відповідно до розроблених програм (схем) перевірки кваліфікації, згідно календарного плану ППК «ВЕТ-ТЕСТ».
  ВЦ ДНДІЛДВСЕ дотримується процедури порівняння результатів, одержаних від учасників з використанням різних методів випробування або використання певного вказаного методу. Інформація щодо використання методів учасниками зазначається в календарному плані програми перевірки кваліфікації «ВЕТ-ТЕСТ».
  Ідентифікаційні відомості, результати та уся інформація надана учасниками ППК «ВЕТ-ТЕСТ» є конфіденційними та відомими лише особам, залученим до реалізації схем перевірки професійного рівня, за умови, якщо учасник не відмовився від конфіденційності, або відкритість раунду не заявлена провайдером окремо до початку раунду.
  Інформацію щодо участі та результати участі державних лабораторій у безкоштовних раундах ППК «ВЕТ-ТЕСТ», згідно постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2008 р. № 413 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення протиепізоотичних заходів, та переліку послуг спеціалістів ветеринарної медицини, які провадять ветеринарну практику, за здійснення обов’язкових або необхідних протиепізоотичних заходів та розмірів їх оплати», ДНДІЛДВСЕ може надавати у Держпродспоживслужбу.
  Терміни проведення раунду та надання результату вказуються в інструкції для учасника, яка надається разом із контрольним зразком. Звіт про участь у раунді складається впродовж двох місяців після його завершення та надсилається учаснику в електронному вигляді разом із сертифікатом про участь.
  Учасники ППК «ВЕТ-ТЕСТ» мають право опротестовувати оцінку характеристик функціонування. Після отримання звіту, в двотижневий термін, учасник повинен звернутися з листом на адресу ДНДІЛДВСЕ. Після проведеного аналізування відбувається прийняття рішення, яке повідомляється учаснику.
  Для участі в раундах ППК «ВЕТ-ТЕСТ» замовнику необхідно заповнити Заявку на участь, завізувати її у керівника установи та надіслати копію на електронну адресу: qm.dndildvse@gmail.com

  Call Now Button