• In English
 • Акредитація, уповноваження


  Акредитація згідно ДСТУ EN ISO/IEC 17025:2019

  Випробувальний центр Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи акредитований згідно вимог ДСТУ EN ISO/IEC 17025:2019 «Загальні вимоги до компетентності випробувальних та калібрувальних лабораторій» Національним агентством з акредитації України.

  Сфера акредитації інституту включає:

  • дослідження харчових продуктів, сировини тваринного, рослинного і біотехнологічного походження, кормів, кормової сировини і вітамінних препаратів на предмет якості і безпеки, молекулярно-генетичні дослідження – 866 показників, 219 – санітарно-гігієнічних показників;
  • діагностику хвороб тварин інфекційної та неінфекційної етіології – 235 захворювань 53 методами.

  На виконання вимог ISO/ІЕС 17025, для підтвердження професійного рівня, фахівці ДНДІЛДВСЕ приймають участь у раундах програм перевірки кваліфікації FAPAS* (FAPAS, FEPAS, GEMMA), PIWet, ПРОФ-ТЕСТ.

  ДНДІЛДВСЕ співпрацює з європейськими референс-лабораторіями та провайдерами програм перевірки кваліфікації, приймаючи участь в міжлабораторних раундах.

  Акредитація згідно ДСТУ EN ISO/ІЕС 17043:2017

  Випробувальний центр ДНДІЛДВСЕ акредитований на відповідність ДСТУ EN ISO/ІЕС 17043:2017 «Оцінка відповідності. Загальні вимоги до перевірки професійного рівня» як провайдер програми перевірки кваліфікації «ВЕТ-ТЕСТ» за хіміко-токсикологічними, мікробіологічними, бактеріологічними, імунологічними, вірусологічними, патоморфологічними та молекулярно-генетичними дослідженнями.

  Випробувальний центр ДНДІЛДВСЕ має наступні уповноваження:

  • уповноваження Держпродспоживслужби України на проведення випробувань згідно сфери акредитації для цілей державного контролю на проведення випробувань харчових продуктів, сировини тваринного, рослинного та біотехнологічного походження, кормів, комбікормів, комбікормової сировини та вітамінних препаратів, води за показниками якості та безпеки, молекулярно-генетичні дослідження; діагностики захворювань заразної етіології та незаразної патології; будь-яких речовин (у т.ч. з довкілля), які пов’язані з виробництвом та обігом харчових продуктів та кормів, здоров’ям та благополуччям тварин.
  • уповноваження Держпродспоживслужби України як національної референс-лабораторії за відповідними напрямками.
  Call Now Button