• In English
 • Міжлабораторні порівняння та ВЕТ-Тест

  Одним із головних критеріїв оцінки компетентності лабораторій та достовірності результатів, є участь у програмі професійного тестування (ППТ)/програмі перевірки кваліфікації (ППК).

  Випробувальний центр ДНДІЛДВСЕ акредитований на відповідність ДСТУ EN ISO/ІЕС 17043:2017 «Оцінка відповідності. Загальні вимоги до перевірки професійного рівня», як провайдер програми перевірки кваліфікації «ВЕТ-ТЕСТ».

  Вартість міжлабораторних порівнянь та ППК «ВЕТ-ТЕСТ» розраховується індивідуально, залежно від матриці, показників, кількості учасників (потреб чи побажань), на основі аналізу анкет для опитування учасників, які надсилаються провайдеру.

  • Результати аналізувань анкет надаються координуючим підрозділам, які вносять пропозиції щодо матриць та показників для програми ПК «ВЕТ-ТЕСТ» на засіданні оргкомітету з формуванням проекту Календарного плану ППК «ВЕТ-ТЕСТ» на рік.
  • Керівники відділів/лабораторій складають перелік розхідних матеріалів, необхідних для організації раунду, бухгалтерія формує калькуляцію (розраховується вартість раунду для учасників), яку затверджує директор.
  • Календарний план програми «ВЕТ-ТЕСТ» на поточний рік розсилається електронною поштою потенційним учасникам.

   

  На виконання вимог щодо моніторингу достовірності результатів для ВЛ, зокрема, перевірки їх професійного рівня окрім програми перевірки кваліфікації (ППК) «ВЕТ-ТЕСТ», Інститут організовує міжлабораторні паралельні  (двохсторонні/багатосторонні випробування, на основі заявок від лабораторій-учасників. Вартість залежить так само від кількості показників, матриці, кількості учасників.

  Більш детальну інформацію щодо вартості міжлабораторних досліджень можна отримати за електронною адресою: qm.dndildvse@gmail.com

  Call Now Button