Перейти до основної сторінки
Підвищення кваліфікації за спеціальною довгостроковою програмою на тему: «Вірусологія у ветеринарії: сучасні методи діагностики та моніторингу»
З 17 по 28 березня 2025 року на базі Державного науково-дослідного інституту лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи (ДНДІЛДВСЕ) відбулося навчання за спеціальною довгостроковою програмою підвищення кваліфікації на тему: «Вірусологія у ветеринарії: сучасні методи діагностики та моніторингу».
Навчання складалося з двох етапів:
Метою заходу було підвищення професійних компетенцій фахівців у сфері діагностики, профілактики та моніторингу вірусних хвороб тварин і птиці. Особлива увага була приділена сучасним методам лабораторних досліджень, зокрема ПЛР, МФА, ІФА та РЗГА, а також їх практичному застосуванню при діагностиці сказу, грипу птиці та хвороби Ньюкасла.
Учасники отримали знання про:
Учасники мали можливість відпрацювати:
До навчання долучилися фахівці державних лабораторій Держпродспоживслужби та лабораторій різних форм власності.
Заняття проводили провідні експерти ДНДІЛДВСЕ у сфері ветеринарної вірусології, серед яких були доктори наук, професори та досвідчені науковці.
Навчання дозволило учасникам не лише підвищити кваліфікацію, а й обмінятися досвідом із колегами, поглибити знання про сучасні методи діагностики та контролю вірусних хвороб. Завдяки практичній частині учасники змогли отримати цінні навички для роботи в умовах сучасної лабораторії.
Дякуємо всім учасникам за активну участь, обмін досвідом та прагнення до вдосконалення професійних навичок. Спільними зусиллями ми забезпечуємо контроль вірусних захворювань на належному рівні.
Окрема подяка нашим висококваліфікованим науковцям-викладачам, завдяки яким учасники отримали не тільки теоретичні знання, але й безцінний практичний досвід роботи з сучасними методиками діагностики.
Особлива подяка навчально-методичному відділу за професійну організацію та модерацію заходу, а також Держпродспоживслужбі за всебічну підтримку та сприяння.
Висловлюємо щиру вдячність нашим захисникам і захисницям, завдяки яким ми маємо можливість працювати, розвивати науку і проводити такі важливі навчання навіть в ці складні часи.
Попередняа
Наступна