Перейти до основної сторінки
Проект «Поліпшення навичок з лабораторної практики у фахівців агропродовольчого сектору Східної Європи (Ag-Lab)» (586383-EPP-1-2017-1-SI-EPPKA2-CBHE-JP)
Портал проекту ERASMUS+ AG-LAB
Проект розпочався 14 листопада 2017 року.За результатами грантового конкурсу Erasmus+ 2017, Державний науково-дослідний інститут з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи (ДНДІЛДВСЕ) отримав фінансування в рамках інституційного співробітництва (CBHE/ex-Tempus). Зокрема, ДНДІЛДВСЕ є одним з партнерів Університету Любляни (Словенія) в проекті «Поліпшення навичок з лабораторної практики у фахівців агропродовольчого сектору Східної Європи (Ag-Lab)».
Головна установа: Університет Любляни (Словенія).
У проекті беруть участь 18 університетів і лабораторій зі Словенії, Франції, Італії, Польщі, України, Грузії та Молдови.
Партнер №12 – Державний науково-дослідний інститут з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи.
Цілі і завдання проекту
Основна мета проекту – поліпшити контроль якості агропродовольчих товарів в країнах, які нещодавно стали асоційованими членами ЄС, поліпшивши підготовку фахівців. Проект стосується частини Угоди, що стосується безпеки продуктів харчування і сільськогосподарської продукції, яка може бути забезпечена за допомогою відповідного лабораторного контролю і наближення до законодавства та стандартів ЄС.
Роль ДНДІЛДВСЕ в проекті пов’язана з цілями і пріоритетами проекту. Його участь полягає у розробці кваліфікаційних характеристик та створенні спеціалізованих магістерських програм з лабораторної практики для спеціалістів ветеринарної медицини. Також Інститут бере участь у розробці та створенні спеціалізованих курсів для післядипломного навчання працівників лабораторій за напрямком ветеринарна медицина; участь у розробці та виготовленні електронних навчальних матеріалів; участь у розробці нових практик співробітництва між лабораторіями та університетами на основі взаємної вигоди.
Загальна діяльність і методологія проекту
Проект буде тривати 36 місяців. Він спрямований на створення 4 спеціалізованих курсів, присвячених лабораторній практиці в агропродовольчому секторі: ветеринарії, агрономії, тваринництві та харчових технологіях. Буде розроблений один проміжний курс. Пропоновані курси будуть також розроблені для післядипломного навчання.